نمایش دادن همه 5 نتیجه

لیست قیمت انواع پمپ آب هاچاسو

این روزها نیاز به پمپ آب بیش از گذشته احساس می‌شود چرا که افزایش جمعیت و کم شدن منابع آب زیر زمینی سبب شده تا شبکه آبرسانی دچار مشکلات و کم فشاری آب شود. بدین جهت است که برای دسترسی به آب پر فشار از پمپ آب استفاده می‌شود. البته پمپ‌ها در حوزه‌های دیگر نیز کاربردهای بسیاری داشته و کمک می‌کنند تا روند انجام کارها با سرعت بیشتری پیش روند. صنایع کشاورزی و باغداری، دامداری، صنعت، مواد غذایی و شیمیایی و … همگی برای انتقال هر نوع سیالی از نقطه‌ای به نقطه دیگر از پمپ استفاده می‌کنند.

پمپ آب هاچاسو یکی از بهترین و شناخته شده‌ترین برندهای تولید کننده پمپ است. کارخانه هاچاسو در کشور چین واقع شده است و هر ساله تعداد زیادی از محصولات این شرکت به اقسی نقاط دنیا ارسال می‌شود. در کشور ما نیز پمپ هاچاسو جزو بهترین پمپ چینی محسوب می‌شود و در مصارف خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع پمپ آب هاچاسو

همچون دیگر برندها پمپ هاچاسو نیز دارای انواع گوناگونی است. تنوع بالای این محصول سبب شده است تا در زمینه‌های مختلف کاملا کارآمد و بصرفه باشد. و اما انواع پمپ آب هاچاسو شامل موارد زیر می‌شود.

انواع پمپ آب هاچاسو

  • پمپ آب هاچاسو ۰.۵ اسب بخار
  • پمپ آب هاچاسو ۱ اسب بخار
  • پمپ آب هاچاسو ۱.۵ اسب بخار
  • پمپ آب هاچاسو ۲ اسب بخار

خرید پمپ آب هاچاسو با مناسب‌ترین قیمت

قیمت پمپ آب هاچاسو در مقایسه با سایر برندها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. با توجه به آنکه این پمپ از قیمت مناسبی برخوردار است در عین حال کیفیت پمپ آب هاچاسو نیز کاملا قابل قبول و مناسب است. در واقع می‌توان گفت دلیل محبوبیت این پمپ کیفیت بالا و قیمت مناسب آن است که خریداران را جذب خود کرده است. البته بد نیست بدانید که پمپ آب هاچاسو از نظر طراحی و کیفیت شباهت بسیاری به پمپ آب پدرولا ایتالیا دارد و این مهم‌ترین نکته‌ای که در خرید پمپ آب هاچاسو توجه بسیاری را جلب خواهد کرد.

مهنام پمپ نمایندگی فروش پمپ آب هاچاسو در اصفهان است که انواع این پمپ آب چینی را در این صفحه گرد آورده است. قیمت انواع پمپ آب هاچاسو را می‌توانید مشاهده کرده و از هر کجای کشور اقدام به خرید مدل مناسب نمایید. برای خرید و دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان مهنام پمپ در تماس باشید.

پمپ آب هاچاسو ساخت کجاست؟

پمپ آب هاچاسو ساخت کشور چین می‌باشد و به سبب کیفیت بالایی که دارد جزو بهترین پمپ چینی به حساب می‌آید.

پمپ هاچاسو چند مدل دارد؟

پمپ آب 0.5 اسب بخار، پمپ آب 1 اسب بخار، پمپ 1.5 اسب بخار و پمپ 2 اسب بخار از جمله مدل‌های پمپ هاچاسو به شمار می‌آید.