مشاهده همه 29 نتیجه

پمپ آب تایفو

شرکت تایفو در شهر شنژن  (SHENZHEN) چین واقع شده است. پمپ آب تایفو قدمتی ۲۸ ساله دارد و تولید انواع پمپ آب را از سال ۱۹۹۳ آغاز کرده است. پس از آغاز فعالیت تایفو در سال ۱۹۹۳ این شرکت در سال ۲۰۰۴ گسترده‌تر شد و کارخانه‌ای بزرگتر را راه‌اندازی کرد تا با تجهیزاتی بیشتر تولید انواع پمپ را ادامه دهد. در سال ۲۰۰۸ این شرکت به Songmen نقل مکان کرد و هم اینک تایفو در کارخانه‌ای به مساحت ۷۵٬۰۰۰ متر مربع با ۷۵۰ پرسنل مشغول به ساخت و ارائه انواع پمپ به کشورهای مختلف است.

گروهی از مهندسان حرفه‌ای و یک تیم تحقیق و توسعه (R&D) قدرتمند در پشت صحنه شرکت تایفو کمک می‌کنند تا محصولات این شرکت همگام با آخرین تکنولوژی روز پیش روند و با کمترین ایراد در دسترس خریداران کشورهای مختلف قرار گیرند. همچنین مدیریت ERP و سیستم کنترل کیفیت دقیق در این شرکت نشان از دقت در تولید محصولات آن با کمترین خطا و بالاترین کیفیت را دارد.

پمپ تایفو

خرید انواع پمپ تایفو

موفقیت‌های برند تایفو

برند تایفو در تاریخ ۲۵ می ۲۰۲۱ وارد بازار بورس شنزن چین شد و هم اینک سهام این شرکت در بازار بورس چین خرید و فروش می‌شود. ظرفیت تولید تایفو ۱۵۰،۰۰۰ پمپ در ماه است که در آمریکا، اروپا، آفریقا و آسیا به فروش می‌رسند. پمپ تایفو در کشور ما نیز جزو پمپ‌های با کیفیت شناخته می‌شود و بسیاری از متخصصان این برند را به مشتریان خود پیشنهاد می‌کنند.

تجهیزات مورد استفاده در ساخت پمپ آب تایفو

  • دستگاه قالب‌گیری اتوماتیک ژاپنی
  • دستگاه ریختن قطعات چدنی
  • دستگاه سیم‌کشی اتوماتیک
  • الکتروفورز
  • دستگاه برش CNC تمام اتوماتیک ژاپنی برای شفت
معرفی برند پمپ آب تایفو

خرید پمپ آب تایفو با بهترین قیمت

پمپ آب تایفو انواع گوناگونی دارد که پمپ آب خانگی، پمپ بشقابی، پمپ جتی، پمپ دو پروانه‌ای، پمپ دو، سه و چهار اینچ نمونه‌هایی از آن است که در قدرت و توان‌های مختلف قابل انتخاب هستند. برای مشاهده قیمت پمپ آب تایفو می‌توانید در این قسمت از سایت مهنام پمپ انواع آن را بررسی کنید و جهت خرید و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که برای خرید پمپ آب، می‌خواهید که سایر برندها را نیز مشاهده کنید، به صفحه پمپ آب بروید.

پمپ آب تایفو ساخت کجاست؟

تایفو شرکتی چینی است که در شهر شنژن واقع شده. پمپ آب تایفو قدمتی ۲۹ ساله دارد و تولید انواع پمپ آب را از سال ۱۹۹۳ آغاز کرده است.

پمپ تایفو در چه کشورهایی به فروش می‌رسد؟

محصولات تایفو در چهار قاره آسیا، آمریکا، اروپا و آفریقا به فروش می‌رسند. تایفو ماهیانه ۱۵۰ هزار پمپ آب تولید و به فروش می‌رساند.

انواع پمپ تایفو کدامند؟ تایفو چه نوع پمپ‌هایی دارد؟

پمپ آب تایفو انواع گوناگونی دارد که پمپ آب خانگی، پمپ بشقابی، پمپ جتی، پمپ دو پروانه‌ای، پمپ دو، سه و چهار اینچ نمونه‌هایی از آن است که در قدرت و توان‌های مختلف قابل انتخاب هستند.