مشاهده همه 13 نتیجه

معرفی منبع تحت فشار واتس

به جهت جلوگیری از روشن بودن مدوام پمپ، افزایش طول عمر پمپ و آبرسانی مناسب در مقیاس کوچک از منبع تحت فشار استفاده می‌شود. حتما مخازن رنگی که بر روی پمپ‌ها بسته می‌شوند را دیده‌اید این مخازن رنگی همان منبع یا مخزن تحت فشار هستند که به عملکرد پمپ‌ها کمک بسیاری می‌کنند. منبع تحت فشار واتس یکی از برندهای تولید کننده این محصول است که به سبب کیفیت بالای محصولاتش جزو برترین مخازن تحت فشار به شمار می‌رود.
مخزن تحت فشار واتس ساخت کجاست؟
یکی از سوالات پر تکراری که به هنگام خرید مخزن تحت فشار واتس برای خریداران ایجاد می‌شود این است که منبع انبساط واتس ساخت کدام کشور است؟

مخازن واتس در کشور ترکیه ساخته شده و به دیگر کشورها از جمله کشور ایران نیز صادر می‌گردد. شاید بدانید که یکی از قطعات مهم در مخازن تحت فشار، تویوپ است تویوپ مخزن واتس ترکیه، ساخت کشور ایتالیا بوده و از کیفیت بسیار بالا و مناسبی برخوردار می‌باشد. این تویوپ به صورت یک تکه و بدون درز ساخته می‌شود به همین دلیل مقاومت بسیار زیادی در برابر زنگ زدگی و نشتی از خود نشان می‌دهد.

نحوه عملکرد مخزن تحت فشار واتس ترکیه

منبع انبساط واتس، کمک می‌کند تا موتور پمپ بی‌جهت روشن نشود و در واقع این دستگاه نوعی بوستر برای پمپ به حساب می‌آید. این مخازن با عملکردی که دارند باعث می‌شوند تا هوای داخل مخزن متراکم شود و سپس به سبب هوای متراکم، آب داخل مخزن را نیز تحت فشار قرار می‌دهند به این ترتیب با سیکل ایجاد شده توسط مخزن تحت فشار، جریان آب در داخل لوله‌ها بیشتر می‌شود.

استفاده از این مخزن‌ها در کنار پمپ آب موجب شده تا هرگاه آب به حد معینی از فشار برسد، پمپ به طور خودکار خاموش شود و بالعکس هرگاه فشار آب از حدی مشخصی پایین‌تر آید، پمپ به طور خودکار روشن شود. این عملکرد مخزن، دفعاتِ روشن و خاموش شدنِ پمپ را کاهش داده و فشار آب بهتری را در لوله‌ها برای مصرف کننده فراهم می‌کند. تنظیم حداکثر و حداقلِ فشار آب در مخزن تخت فشار واتس مهم است و معمولاً با توجه به دستگاه‌های مصرف‌کننده آب (مانند لباسشویی یا ظرفشویی) که در یک ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند، تنظیم می‌شود.

گنجایش‌های منبع انبساط واتس

گنجایش و ظرفیت‌های مختلفی از منبع انبساط واتس تولید و عرضه می‌شود چرا که با در نظر داشتن نوع پمپ، ساختمان، تعداد خانوار و میزان آب مصرفی مورد نیاز بایست نوع مخزن تحت فشار با گنجایش مناسب را انتخاب و خریداری کرد. این نکته را در زمان خرید منبع تحت فشار واتس در نظر داشته باشید که هر اندازه گنجایش پمپ بالاتر باشد فشار کمتری متحمل پمپ آب خواهد شد در نتیجه طول عمر پمپ آب مورد استفاده‌تان با انتخاب منبع با گنجایش مناسب بیشتر خواهد شد. در ادامه لیستی از گنجایش‌های مختلف منبع تحت فشار واتس را مشاهده خواهید کرد.

انواع مخزن تحت فشار واتس

 • منبع تحت فشار 24 لیتری
 • منبع تحت فشار 50 لیتری
 • منبع تحت فشار 60 لیتری
 • منبع تحت فشار 80 لیتری
 • منبع تحت فشار 100 لیتری
 • منبع تحت فشار 150 لیتری
 • منبع تحت فشار 200 لیتری
 • منبع تحت فشار 300 لیتری
 • منبع تحت فشار 500 لیتری

مزایای خرید منبع تحت فشار واتس

 1. دسترسی بلافاصله به آب با فشار خوب، بدون نیاز به روشن کردن پمپ
 2. کاهش استهلاک و افزایش طول عمر پمپ
 3. صرفه‌جویی در هزینه‌ها
 4. بهبود کیفیتِ آب‌رسانی
 5. کاهش نوسان آب و رسیدن به فشار یکنواخت
 6. کاهش سروصدا در نتیجه‌ی استفاده‌ی کم‌تر از پمپ

قیمت منبع تحت فشار واتس در نمایندگی منبع واتس

فروشگاه مهنام پمپ به عنوان نمایندگی منبع واتس، انواع مخازن تحت فشار واتس را به صورت آنلاین و حضوری به فروش می‌رساند. در این صفحه از سایت مهنام پمپ می‌توانید قیمت مخزن تحت فشار واتس در مدل‌های مختلف را مشاهده کرده و سپس پس از بررسی و در نظر داشتن نوع پمپ مصرفی، مدل مناسب را سفارش و خریداری کنید. مخازن تحت فشار واتس از رنج قیمتی حدود ۶۵۰.۰۰۰ تومان تا حدودا ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ برخوردار می‌باشند که بدیهی است با افزایش گنجایش منبع قیمت آن نیز به همان نسبت افزایش می‌یابد.

در فرآیند خرید و بررسی مدل‌های منبع تحت فشار واتس، اگر به مشاوره تخصصی و راهنمایی بیشتری برای خرید منبع تحت فشار مناسب، نیاز داشتید می‌توانید با کارشناسان مهنام پمپ تماس حاصل فرمایید تا آنها با در نظر داشتن نوع پمپ، میزان مصرف و بودجه شما بهترین مدل منبع تحت فشار واتس را به شما معرفی نمایند.

مزایای خرید منبع تحت فشار واتس چیست؟

۱- دسترسی به آب با فشار مناسب، ۲- افزایش طول عمر پمپ آب و کاهش استهلاک آن، ۳- صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ۴- بهبود کیفیت آبرسانی، ۵- کاهش نوسان آب و رسیدن به فشار یکنواخت، ۶- کاهش صدا در نتیجه استفاده کمتر از پمپ.

مخزن تحت فشار واتس در چه گنجایش‌هایی ساخته می‌شود؟

منبع تحت فشار واتس در گنجایش‌های 24 لیتری، 50، 60، 80، 100، 150، 200، 300 و 500 لیتری عرضه و به فروش می‌رسد.

قیمت منبع انبساط واتس در چه رنجی است؟

با توجه به گنجایش‌های مختلف، ارزان‌ترین منبع تحت فشار واتس دارای قیمتی حدودا 650.000 تومان و گرانترین منبع واتس دارای قیمت تقریبی 12.000.000 تومانی است.